KMN BİLİŞİM

Kurumsal kimlik tasarımı, kurum duruşunu ve başarısını temsil eder.

Kurumsal Kimlik Tasarımı


Kurumsal kimlik tasarımı, faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır. Kurumunuzun kendini ifade etme şeklidir. Kurumsal kimlik tasarımı, kurum duruşunu ve başarısını temsil eder. Ayrıca kurumunuzu güçlendirir ve rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar. Müşterilerinize kalite ve güven çağrışımı yapar. Kurumsal kimlik tasarımı, saygın firmaların olmazsa olmazlarındandır. Bir firmanın reklam yatırımlarının başarılı olması için yapılabileceklerin başında gelen çalışmalardır.


Logo, antetli kâğıt, zarflar, kartvizit, bloknot, katalog, broşür, fatura, irsaliye, makbuz, dijital reklamlar, araç giydirme, bina cephesi ve iç tasarımı ve firmanızda kullanılan her türlü araç gereç kurumsal kimlik tasarımı kapsamındır. Bu kapsamda şirket içi veya dışında kullandığınız tüm materyalleriniz yeni imajınıza göre en baştan düzenlenir.


Broşür Tasarım

Broşürler, gündelik yaşantımızın her alanında karsımıza çıkan en bilindik reklam tanıtım ürünüdür. Evlerimizde, okuduğumuz gazetelerin arasında, otobüslerde, kafelerde her an karşımıza çıkarlar. Amacına en cok ulaşan reklam ürünlerinin başında gelmektedir. Tasarımı, Kağıdının cinsi, baskı kalitesi ve en önemlisi grafik tasarımı bir broşürün amacına ulasması icin önemli etkenlerdir. Broşürünüzün kalitesi ürünlerinizin kalitesini yansıtır.

Biz, firma tanıtım broşürleniz için ürün fotoğraflarınızı çekebilir, en iyi şekilde grafik tasarımını yapar, 90 gram'dan 350 gr kağıda kadar farklı kağıt tiplerine basabilir, mat yada parlak selefonla da şık bir görünüm kazandırabiliriz. Bununla birlikte özel fantazi kağıtlar kullanarak, özel kesimlerle farklı ve ilginç brosür tipleri tasarlayabiliriz.

Broşürünüzün matbaa baskısından önce dijital baskısını alır ve prototipini hazırlarız, böylece matbaa baskısına girmeden önce olası hataları görür düzeltiriz. Sonucu, baskıdan önce görmüş olursunuz.

broşür tasarım

Katalog Tasarım


Kataloglar, ürünlerinizi detaylı bir şekilde tanıtabileceğiniz basılı kaynaklardır. Bir kaç sayfalık küçük kataloglardan sayfadan yüzlerde hatta binlerce sayfaya kadar çıkan kataloglar, firmanızın tüm işlerini ve ürünlerini kapsayabilir. Kullanılacak kağıdın cinsi, baskı kalitesi ve en önemlisi grafik tasarımı bir broşürün amacına ulaşması için önemli etkenlerdir. Biz, kataloğunuzda yeralacak ürünlerin fotoğraf çekimlerini yapabilir, firma kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde tasarımını yapar ve üretimini gerçekleştirebiliriz.

Firmanız için farklı tiplerde katalog tasarlayabiliriz, kapak ve kağıt alternatiflerini sunar, provalarını, prototiplerini hazırlar, kataloğunuzun en iyi şekilde basılması için gereken özeni gösteririz.


Antetli Kağıt Tasarımı

Markanızın logosuna ve renk uyumuna eş değer tonlarda hazırlanır. A4 boyutunda oluşturulan çalışma, yazışmalarda önemli bir role sahiptir. Karışık renk tonları yerine sade ve göz yormayan çalışmalar tercih edilir.

broşür tasarım

Zarf Tasarım


Kurumsal yazışmalarınızda baş araçlardan bir tanesi olan zarflar, önemli kurumsal kimlik öğesidir. Bu nedenle zarf tasarımı ve baskısı kaliteli olmalıdır. Farklı boyut seçenekleri ile diplomat, antetli, torba zarf gibi çeşitlerle birlikte her türlü tasarımı uygun fiyatlarla vermekteyiz.

Zarf çeşitleri; mekanize, dosya, körüklü, diplomat, torba, kare, buklet, exspress torba zarflar, renkli, hava yastıklı, poşet, davetiye ve özel üretim zarflardır.


Kartvizit Tasarımı

Kartvizitler artık firmaların kimlik kartı gibidir. Hayatımızda ki en küçük ama en çok kullanılan reklam birimimizdir. Müşterilere adresimizi, telefon numaramızı, iş yeri adını veya kişi adını kalıcı bırakmanın en kolay yoludur.

Kartvizitler için sıklıkla kullanılan ölçüler: 5cm – 5,5 cm, boyu için 8-9 cm'dir. Kartvizitler, kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçası olduğu için bu doğrultuda hazırlanması gerekmektedir.

Akılda kalıcı olmanın bir diğer yolu da bulunduğunuz sektörü tanımlayan ilginç bir kartvizittir. Kartvizit şeklinizi veya üzerindeki bilgilerin veriliş biçimini sektörünüze göre şekillendirerek farklılık oluşturabilirsiniz.

kartvizit tasarım